Android Software Engineer (Java/Kotlin)

Poszukujemy inżyniera oprogramowania doświadczonego w technologiach z rodziny Android, Java, Kotlin

Poszukujemy inżyniera oprogramowania doświadczonego w tworzeniu aplikacji na urządzenia pracujące w oparciu o system operacyjny Android. Zadaniem programisty będzie projektowanie i tworzenie rozwiązań mobilnych wykorzystywanych przez setki tysięcy użytkowników.

100% zdalnie

18 000 – 24 000 PLN + VAT (B2B) miesięcznie

OBOWIĄZKI

  • Projektowanie, implementowanie, oraz wdrażanie oprogramowania na urządzenia mobilne Android
  • Uczestnictwo w procesie projektowania aplikacji oraz zaawansowanych interfejsów z atrakcyjnym UI/UX
  • Refaktoryzacja rozwiązań zgodnie z wzorcami projektowymi
  • Przyczynianie się do sukcesu projektów dla naszych klientów
  • Aktywne uczestnictwo w pracach zespołu wytwórczego
  • Zapewnienie jakości tworzonych przez siebie rozwiązań
  • Współpraca z innymi rolami w zespole oraz z przedstawicielami klienta
  • Systematyczny rozwój swoich umiejętności pod kierunkiem opiekuna z ramienia 3Qcode

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji na urządzenia Android w Javie/Kotlinie (minimum 3 lata)
  • Znajomość Andorid SDK, Retrofit, Dagger2, Andorid Jetpack, Rx/Koin
  • Umiejętność wykorzystania REST API
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji (Mockito/Espresso/JUnit)
  • Umiejętność projektowania efektywnych aplikacji mobilnych
  • Znajomość GIT/Gitflow, Android Studio
  • Silne podstawy w zakresie inżynierii oprogramowania
  • Język angielski B2+

MILE WIDZIANE

  • Praktyczna znajomość technologii webowych
  • Znajomość Google Cloud Platform, Firebase, Google Play Store

OFERUJEMY

  • Pracę 100% zdalną
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zatrudnienie w ramach umowy B2B (jesteśmy otwarci na inne opcje)
  • Dostęp do projektów polskich i zagranicznych
  • Udział w targach, imprezach branżowych
  • Pakiet szkoleniowy
  • Karta sportowa
  • Prywatna opieka medyczna

We create software that adds business value