Proces Rekrutacji

Nasz proces rekrutacji staramy się maksymalnie uprościć, abyś czuł się w nim możliwie komfortowo. Zazwyczaj składa się on z kilku etapów:

Krok 1. Przesłanie CV

Pozwól nam Ciebie poznać. Prześlij nam swoje CV, w którym opisz swoje doświadczenie, wykształcenie, umiejętności, zainteresowania i oczekiwania. Możesz też napisać jakiego rodzaju projekty i wyzwania Cię interesują. 

Krok 2. Rozmowa online

Jeśli Twój profil umiejętności odpowiada naszym projektom skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na rozmowę online. W czasie spotkania opowiemy o naszej firmie oraz porozmawiamy o Twoich potrzebach rozwojowych i oczekiwaniach. Spróbujemy też określić poziom Twojego doświadczenia, aby lepiej dopasować Cię do zespołu. Jeśli mówisz po angielsku, to pewnie zamienimy też kilka słów w tym języku. 


Krok 3. Poznanie projektu

W przypadku jeśli Twoje umiejętności będą odpowiadać naszym projektom przedstawimy Ci ofertę. W przypadku niektórych projektów nasi klienci mogą zechcieć Cię bliżej poznać. W takim przypadku konieczna będzie rozmowa z reprezentantem klienta. To też okazja dla Ciebie, aby poznać lepiej zadania, które na Ciebie czekają. 

Krok 4. Zawarcie kontraktu i zaplanowanie rozwoju

Jeśli okaże się, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozpocząć współpracę ustalimy ostateczne warunki i formę współpracy. To będzie też moment, w którym zastanowimy się jak wspólnie możemy dbać o rozwój Twoich kompetencji. Dla nas doświadczenie i kompetencję specjalistów to siła biznesu, dla tego liczymy na współpracę i zaangażowanie w tak ważnym aspekcie.

We create software that adds business value