O nas

3Qcode powstało z pasji do technologii, która zwiększa wartość biznesową

3Q oznacza Quick, Quality & Quest i są to wartości które nas charakteryzują stanowiąc DNA naszej firmy. Pomagamy naszym klientom rozpocząć lub przyspieszyć transformację cyfrową ich biznesów. Osiągamy to poprzez przeprowadzenie konsultacji i analizy z pomocą najlepszych ekspertów w dziedzinie transformacji cyfrowej oraz stworzenie dedykowanego oprogramowania przez zespół doświadczonych programistów, analityków i testerów.

Migracja starych systemów do nowoczesnych rozwiązań działających również w Chmurze czy zbudowanie dedykowanego nowoczesnego systemu od zera to podstawa naszych usług. Nasi liderzy technologiczni zaprojektują, zbudują i dostarczą gotowe rozwiązanie szyte na miarę Twoich potrzeb.  Jeśli jednak potrzebujesz wynająć specjalistów IT na czas realizacji projektów, chętnie wesprzemy Twoją organizację dostarczając Ci całe zespoły lub wybranych specjalistów o określonych przez Ciebie profilach kompetencyjnych.

3Qcode to najlepszy wybór jeśli szukasz solidnego i pewnego partnera do budowy, rozbudowy, lub migracji twoich aplikacji do nowoczesnych rozwiązań, które przeniosą Twój biznes w inny cyfrowy wymiar.

Nasi Liderzy

Jacek Zawadzki

CEO & Co-owner

Jacek posiada ponad 25 letnie doświadczenie w branży IT a jego największą pasją jest Software Development i Transformacja Cyfrowa biznesu. Doświadczenie zdobywał pracując w amerykańskiej korporacji GE przez ponad 16 lat gdzie realizował dziesiątki projektów z obszaru Software development najpierw jako analityk, projektant i programista a później jako Project Manager i lider zespołu wspierający cały pion sprzedaży banku w dostarczaniu rozwiązań cyfrowych. Możliwość realizacji dużych globalnych projektów międzynarodowych z koleżankami i kolegami z całego świata i szansa wykorzystywania najlepszych i najnowocześniejszych standardów i narzędzi jakie zapewniało GE pozwoliło mu zdobyć unikalne na lokalnym rynku doświadczenie w realizacji dużych skomplikowanych projektów.

Kolejnym wyzwaniem zawodowym było dokonanie całościowej transformacji cyfrowej  w warstwie Governance, ICT oraz Solution Delivery,  a co najważniejsze mającej bardzo duży wpływ na funkcjonowanie biznesu prze kolejne lata. Transformacja ta dotyczyła jednej z największych spółek branży windykacyjnej działającej na rynku polskim. Dzięki sprawnemu przeprowadzeniu tak dużej zmiany technologicznej w tak krótkim czasie bo zaledwie 4 lat otrzymał uznanie środowiska IT poprzez uhonorowanie  dwoma  tytułami: Diament CIO w konkursie CIO oraz Lider Transformacji Cyfrowej by CIONET.

Kolejne lata jako członek zarządu odpowiedzialny za technologię i transformację cyfrową a później również za cały pion Operacji, Administracji  i IT wdrażał kolejne innowacje m in.  z obszaru AI/ML. Był pomysłodawcą i doprowadził do powstania pierwszego i najbardziej innowacyjnego na rynku polskim portalu dla MŚP do odzyskiwania należności z niezapłaconych faktur.

Teraz przyszedł czas aby wykorzystał swoje ogromne doświadczenie świadcząc usługi dla różnych klientów dostarczając im najwyższą jakość usług zgodnie z zasadą 3QCode czyli Quick, Quality and Quest !

Jakub Strychowski, PhD

CTO & Co-owner

Jakub od 26 lat zajmuje się wytwarzaniem rozwiązań informatycznych w różnych obszarach m.in. programy użytkowe, gry, systemy obiegu dokumentów, systemy finansowe, silniki workflow, systemy zarządzania wiedzą, algorytmy AI wspierające i automatyzujące decyzje.

Absolwent Informatyki na Politechnice Wrocławskiej w dziedzinie zastosowania sztucznej inteligencji w medycynie i technice. Zafascynowany rozwojem oprogramowania w szczególności w oparciu o zwinne metody zarządzania projektami. Wiele lat sprawował funkcje kierownicze w firmach prywatnych w roli liderów zespołów, CTO i CIO. Wprowadzając nowoczesne technologie i transformacje cyfrowe współtworzył zespoły zdobywające nagrody Kryształowej Brukselki za najbardziej innowacyjne przedsiębiorstwo czy też nominację do Lidera Informatyki w branży finansowej.

Hobbystycznie i naukowo rozwija algorytmy przetwarzania języka naturalnego w oparciu o sztuczne sieci neuronowe oraz systemy zarządzania wiedzą. Realizując projekty związane z rozwojem produktów softwarowych i transformacją cyfrową równolegle przeprowadził badania i osiągnął tytuł doktora Politechniki Poznańskiej w dziedzinie sztucznej inteligencji. To doświadczenie pozwala mu patrzyć na realizowane projekty w sposób oparty na konkretach i z uwzględnieniem należytej staranności jednocześnie kierując się kreatywnością i szukaniem nieszablonowych, szybkich rozwiązań.

Dużą radość sprawia mu praca z kreatywnymi, zaangażowanymi ludźmi, którzy pragną wciąż się rozwijać i usprawniać. 3Qcode pozwala mu w pełni wykorzystać potencjał i doświadczenie poprzez unowocześnienie firm klientów. Do każdego wyzwania (Quest) podchodzi z należytą jakością (Quality) i odpowiednią szybkością (Quick). Akumulatory ładuje amatorsko trenując triathlon.

Robert Zaręba

Investor, Co-owner

Wspólnik i założyciel grupy Trecom, kluczowego integratora IT na polskim rynku, zajmującej się od 1995 roku projektowaniem, integracją i wdrażaniem skomplikowanych systemów informatycznych. Absolwent Wydziału Elektroniki na Politechnice Warszawskiej, inżynier ekspert CCIE/Cisco.
Wspólnik  Esecure Sp. z o.o. i dyrektor sprzedaży odpowiedzialny za jej rozwój.

Wspólnik w 3QCode sp. z o.o. Robert wspiera nas swoim ogromnym doświadczeniem w rozwoju biznesu, znajomością rynku usług IT jak również wiedzą z zakresu skalowania biznesu.

Posiada doświadczenie w kompleksowym zarządzaniu i kreowaniu wizji rozwoju i funkcjonowania spółek, budowania zespołów i struktur.

We create software that adds business value